Ενημερώνουμε τους αγαπητούς γονείς και κηδεμόνες ότι την Τετάρτη, 20 Μαρτίου 2024 στις 13.20 θα γίνει η επίδοση ελέγχων προόδου για το Β΄ τρίμηνο του Σχολικού Έτους 2023-2024 για τις τάξεις Γ, Δ, Ε, ΣΤ.

Οι γονείς θα προσέλθουν  στην αίθουσα διδασκαλίας των μαθητών/τριών προκειμένου να παραλάβουν τον έλεγχο προόδου και να ενημερωθούν από τον/την εκπαιδευτικό του τμήματος. Οι εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων του σχολείου μας θα βρίσκονται στη διάθεση των γονέων όλων των τάξεων (Α, Β, Γ, Δ, Ε, ΣΤ) στο γραφείο εκπαιδευτικών για ενημέρωση.

Γονείς που θα ήθελαν βεβαίωση γονικής άδειας θα μπορούν να την παραλάβουν άμεσα. Παρακαλούνται οι γονείς που θα έχουν μαζί το/τα παιδί/ά τους που δε φοιτά/ούν στο Ολοήμερο να έχουν την ευθύνη επίβλεψής του/τους.