Αγαπητοί Γονείς και κηδεμόνες,

την Παρασκευή, 22 Μαρτίου 2024 το Σχολείο μας θα συμμετέχει στον εορτασμό της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου, μετά από απόφαση του Συλλόγου Διδασκόντων, ως εξής:

Στις 8:30 θα ξεκινήσει η γιορτή των μαθητών/τριών της Γ’ τάξης. (Προσέλευση μαθητών 8:15). Θα ολοκληρωθεί στις 9:30 οπότε και θα γίνει η αποχώρηση των μαθητών/τριών από την κεντρική έξοδο.

Τη συγκεκριμένη ημέρα δεν θα λειτουργήσει η Πρωινή υποδοχή και το Ολοήμερο.

Τη Δευτέρα, 25 Μαρτίου 2024 στις 9:30 ο Σημαιοφόρος και οι Παραστάτες θα συναντήσουν τον υπεύθυνο εκπαιδευτικό κ. Χαντζάρα στην είσοδο του Ι.Ν. Αγίας Φωτεινής, Ν. Σμύρνης. Οι μαθητές/τριες που θα παρελάσουν θα συγκεντρωθούν στις 10:30 στην κεντρική πλατεία Ν. Σμύρνης μπροστά από την τράπεζα Alpha Bank.

Υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί: κ. Σταυροπούλου – κ. Λευϊτικός. Η παρέλαση θα ξεκινήσει στις 11:00.

Σας ευχαριστούμε.